Переваги чистки каталізатора автомобіля

Здається, сьогодні найважливішою проблемою для всього автомобільного світу стала проблема зменшення шкідливих викидів у атмосферу. Багато країн навіть прийняли закони, які передбачають заборону використання двигунів внутрішнього згорання у найближчому майбутньому. Всі автомобільні концерни працюють над тим, щоб зробити свою продукцію більш економною у споживанні пального. Є також і такий спосіб очистки вихлопів від продуктів горіння, як каталітичний нейтралізатор. Цей невеликий, але дуже складний пристрій монтується практично на всі сучасні авто бізнес і преміального класу. Каталізатор допомагає допалити залишки палива, таким чином, вихлоп стає чистішим. Це стає можливим і через особливу конструкцію каталізатора, і через використання у ньому рідкоземельних металів. Останнє сильно впливає на вартість деталі, якщо каталізатор забруднився, то його потрібно міняти. У багатьох наших водіїв це викликає певні проблеми, бо ціна запчастини кусається. Дехто вирішує демонтувати його, що неприпустимо, багато хто заміняє на більш простий пристрій, але це теж може вплинути на стан всієї системи подачі пального. Допомогти може чистка каталізатора Львів, що дозволить значно зекономити на заміні і не піддавати машину ризику.

чистка каталізатора автомобіля


Зауважимо, що послугу чистки каталізатора надають далеко не всі майстерні, тому що для цього потрібен і досвід, і спеціальне обладнання. Некваліфікований підхід може зіпсувати пристрій, який має складну конфігурацію, крім того, каталізатори не всі однакові, тому треба і в цьому мати свій підхід. Коли варто задуматися про чистку каталізатора? По-перше, про це сигналізуватиме бортовий комп’ютер, по-друге, зміниться потужність двигуна і збільшиться споживання пального. По-третє, не треба чекати цих сигналів, тому що вони показують, що каталізатор зношується, краще цього не допускати і чистити його через кожні 40000 пробігу. Якщо ж машина експлуатується інтенсивно в поганих умовах, є сумніви у якості паливно-мастильних матеріалів, то й частіше.
Чому краще чистити, ніж міняти? Вартість оригінального каталітичного нейтралізатора доволі висока, а купують їх частіше власники авто з великим пробігом, які можуть не мати таких коштів. Тому чистка стане прекрасним способом економії. Якщо доручити роботу кваліфікованим майстрам, то каталізатор буде майже повністю відновлений і ще довго послужить. Крім того, навіть такий каталізатор набагато краще, ніж замінник кустарного виробництва, який може нанести шкоду паливній системі автомобіля.

Наверх