Як вибрати шиномонтаж

Давно минули часи, коли майже всі автомобілісти самі міняли собі резину і колеса. Звісно, поставити запаску, якщо шина пробита, може практично кожен, але всі інші роботи зараз довіряють професіоналам. Майстерні шиномонтажу можна знайти скрізь, черги там трапляються тільки у період сезонних змін покришок, тому послуги подібних майстерень цілком доступні. Але не завжди автомобіліст залишається задоволений рівнем надання послуг. Не раз були випадки, коли проведена некваліфіковано або халатно робота ставала причиною аварійної ситуації, тому що достатньо недбало встановити колесо на місце, щоб воно на швидкості почало відвалюватися. Варто обирати майстерню, у якій не сумніваєшся, щоб і кваліфікація працівників, і обладнання, і рівень обслуговування відповідав найвищим стандартам.

шиномонтаж

 

Такою майстернею може стати компанія Ірен Автоцентр, яка надає різноманітні послуги щодо догляду за авто, у тому числі і проводить роботи шиномонтажу, про що більше на сайті www.iren-avtocentr.com.ua. Не зважаючи на те, що такі роботи асоціюються найчастіше з заміною покришок, там перелік їх набагато більший. Так, у цій майстерні можуть провести бортування і розбортування коліс, у тому числі, з технологією RunOnFlat, відремонтувати диски включно з титановими виробами, причому проводиться і зварювання. У майстерні роблять балансування коліс, підкачку шин, клейку проколів шин і багато іншого. Ще одна затребувана послуга для містян, які не мають гаражів, це сезонне зберігання шин у спеціально обладнаному для цього шинному готелі. Це дуже зручно, тому що ті колеса, які не використовуються у сезоні, важко кудись прилаштувати, крім того, треба підходящі умови, щоб гума не зіпсувалася. Так що краще передати колеса на зберігання туди, де це вміють робити. При цьому ціна на послугу цілком прийнятна для більшості споживачів. Так само вартість послуг заміни коліс і інших робіт невисока, вона розраховується індивідуально в залежності від особливостей автомобіля.

шиномонтаж

Зауважимо, що послуги шиномонтажу в майстерні Ірен Автоцентр проводяться цілодобово. Це дозволить усунути проблему швидко, а крім того, уникнути великих черг у період масової заміни покришок з настанням нового сезону.

Щоб записатися на шиномонтаж, можна зателефонувати в майстерню, а можна залишити заявку на сайті компанії. Є також можливість отримати кваліфіковану консультацію щодо вибору автомобільної гуми чи догляду за колесами.

Наверх