Про вибір автомобільних шин

Необхідною умовою правильної та безпечної експлуатації будь-якого транспортного засобу є регулярна заміна автомобільної гуми. В протоколі обслуговування авто від виробника рекомендується це робити набагато частіше, ніж у нас звикли. І це не примха, не змова монополістів, це необхідність, бо «лиса» або погано підібрана гума може стати причиною ДТП або вплинути на стан ходової частини автомобіля. Сучасні шини навіть оснащують спеціальними маркерами для того, щоб автовласник міг візуально визначити ступінь зносу. У нас в країні доволі ліберальне законодавство відносно рівня зношеності покришок, більше того, багато хто навіть цих завищених норм не виконує. А можна обійтися без зайвого ризику і купити якісні шини від провідних брендів недорого, якщо звернутися до компанії Альфа Шина на її сайт за посланням

 вибір автомобільних шин

https://alfashina.ua/uk/shiny/. Там можна знайти великий вибір авторезини по дуже приємним цінам, тому що фірма є дилером торгових марок Roadstone і Starmaxx. Та й продукція інших виробників коштує в цьому інтернет-магазині дешевше, ніж у конкурентів. Як же правильно підібрати шини, щоб вони не підвели в дорозі і прослужили без проблем заявлений строк експлуатації?
Є кілька важливих характеристик, зокрема, потрібно чітко дотримуватися рекомендації виробника щодо типорозміру. Це не тільки дозволить уникнути бистрого зносу резини, а й забезпечити безпеку руху на будь-якій дорозі. Якщо ж є потреба у зменшенні чи збільшенні розмірів покришок, то краще скористатися спеціальним шинним калькулятором. У іншому випадку можна отримати проблеми, наприклад погіршення керованості авто чи збільшення витрат пального.
Ще одна важлива характеристика – це індекс маси, який рекомендують автовиробники для конкретної моделі авто. При покупці шин з меншим індексом гума буде зношуватися швидше, а збільшений індекс - це даремно витрачені гроші, адже такі покришки дорожчі.
Індекс швидкості теж потрібний критерій при купівлі шин, його не треба ні знижувати, ні підвищувати, бо швидкісні покришки підходять далеко не всім машинам. А ціна таких шин значно більша, крім того, вони можуть не забезпечити потрібного рівня комфорту при їзді.

 вибір автомобільних шин


Багато хто в нас відмовляється від сезонних шин, тому що це дозволяє економити на шиномонтажі, у тому числі і час, в період масової сезонної заміни резини скрізь черги. Якщо машина не часто виїздить з гаража, і то тільки в хорошу погоду, то можна обійтися всесезонними покришками. Однак у нас останнім часом спостерігаються справжні катаклізми взимку з снігом і морозом, а влітку з температурним режимом, тому сезонні шини більш підходящі.

Наверх