Підготовка автомобіля до літнього сезону

Спека - серйозне випробування для антифризу і заміна його просто необхідна. Попутно, бажано візуально оцінити стан всіх деталей, що входять до складу системи.
Можливо деякі з них піддалися руйнуванню і потребують заміни (наприклад, шланги або кріплення).

Діагностика повітряного фільтра

Брудний фільтр сприяє більшому витраті палива і позначається на потужності машини. Мало час від часу продувати його, оскільки велика ймовірність проникнення в двигун дрібних частинок сміття. Фільтр коштує недорого і регулярна його заміна на новий, не так боляче вдарить по кишені, як заміна або ремонт самого двигуна.

Підготовка автомобіля

Важливі деталі

Під час перевірки справності систем автомобіля, варто ретельно оглянути всі доступні оку деталі на рівень зносу: патрубки, щітки, шланги, кріплення і т. Д. Своєчасна заміна окремих витратних запчастин дозволить уникнути серйозних поломок і, відповідно, серйозних витрат.

Акумулятор

Ця деталь автомобіля піддається сильному зносу в холодну пору року, однак і спека для неї не менш згубна. Через спеку все реакції в акумуляторі протікають швидше.
Він швидше заряджається, що позначається на термінах його експлуатації.
Крім заряду, варто звернути увагу і на клеми - щільно закріплені і без слідів окислення не викликають хвилювань, в іншому випадку вони потребують ремонтних заходах.
Якщо акумулятор заряджається підозріло швидко або навпаки, страшенно повільно, якщо він не тримає заряд, або виникають проблеми під час закладу двигуна, найімовірніше потрібна заміна деталі або, як мінімум ремонт акумулятора.

Що ще може постраждати взимку?

Зимовий мороз негативно впливає на стан патрубків і ременів радіатора, і двигуна. Заміні підлягають надміру розтягнуті ремені. Планова заміна розхідники орієнтовно здійснюється кожні 6 тисяч км, іноді частіше. Не повинно бути тріщин, протікань і інших зовнішніх дефектів деталей.
Двірники - вразлива запчастина будь-якого транспортного засобу. Під впливом погодних умов, вітру, перепад температури, гумові покриття всихають і зношуються, а отже потребують заміни.
Часті літні дощі підтверджують необхідність заміни деталей. У магазині легко можна підібрати двірники корисних властивостей і, дотримуючись інструкції, самостійно замінити їх або звернутися в автосервіс.
Так само доцільно продіагностувати справність роботи стеклоомивателей.
Негативному впливу в зимові місяці схильні лобове скло і фари авто, оскільки протираються вони практично «на суху», що викликає утворення мікроскопічних подряпин, які в свою чергу схильні до згубного дії реагентів. У магазинах досить широкий асортимент засобів, що дозволяють ретельно відмити деталі авто і надати їм більш презентабельний вигляд.

 

Підготовка автомобіля

Що влітку головне?

Літні місяці супроводжуються високими температурами. Спека піддає машину підвищеного нагрівання не тільки зовні, але і в салоні. Перевірка справності кондиціонера - головний етап в підготовці авто до літнього сезону.
Під час руху водій повинен відчувати комфорт, а пекло в салоні викликає розслаблений стан і розсіяне свідомість.
Якщо кондиціонер не здатний підтримувати в салоні температуру нижче на 10 градусів, ніж зовні, заначіт необхідно зайнятися його ремонтом.
Володіючи необхідним рівнем знань, більшу частину робіт з обслуговування транспортного засобу в період підготовки до літа, можна проводити самостійно. Але складні технічні заходи по заміні запчастин все ж варто довірити професіоналам. Недбале ставлення до свого автомобіля спричинить серйозні наслідки, небезпечні для життя водія та інших учасників дорожнього руху.

Наверх