Чому варто купити електроскутер

Сучасні тенденції в автомобілебудуванні показують, що всі ставлять на особистий електротранспорт. Звісно, купити Теслу не всім по кишені, та й менш престижні електрокари вартують немало. Як же залишатись у тренді, але не витрати надто багато? Можна придбати дешевий, екологічний, дуже стильний і модний електротранспорт – це електроскутер. Великий вибір моделей на всякий смак і гаманець пропонує інтернет-магазин «Mototek» навіть з безкоштовною доставкою по всій Україні. У каталозі на сайті магазину https://mototek.com.ua/uk/ можна знайти десятки скутерів, які працюють від акумулятора, це продукція знаних і популярних брендів чудової якості, сертифікована і продається з довгостроковою гарантією.

 купити електроскутер


Які ще переваги купівлі у цього продавця? По-перше, кожен покупець може розраховувати на кваліфіковану консультацію щодо вибору мотоциклетної техніки. По-друге, ціни на товар дуже помірні, можна також придбати скутер, мотоцикл чи інші види подібного транспорту по акційній вартості. По-третє, можна оформити кредит з надійним банком чи заплатити частинами на дуже вигідних умовах.
Чому саме електроскутер? Він має всі переваги велосипеду, але більш зручний для використання. Тобто це прекрасний транспорт для міського трафіку, при потребі можна навіть їхати тротуаром, бо такий скутер маневрений, безшумний, компактний, ним легко керувати, знижуючи і збільшуючи швидкість. А от крутити педалі не треба, причому, швидкість може бути доволі високою, що залежить від обраної потужності. Освоїти керування може навіть дитина, це чудовий транспорт для пенсіонерів, дешевий у експлуатації, бо кілометр пробігу коштує копійки. Тримати скутер, як і велосипед, можна навіть у квартирі, він не смердить бензином і мастилом, не лишає плям. Електроскутер також не потребує обслуговування, хіба треба змащувати деякі вузли кілька разів на рік. Для управляння ним не потрібні права, його не треба реєструвати в органах контролю.

 купити електроскутер


Потрібно додати, що навіть китайські недорогі скутери на електротязі доволі якісні, бо зараз в Піднебесній справжній бум на цей вид транспорту, тому налагоджений масовий випуск простих і надійних моделей. Так що кожен може собі дозволити придбати електроскутер, ціна якого на сайті «Mototek» стартує від 500 умовних одиниць. Обрати потрібну модель допоможуть розлогі описи технічних характеристик та реальні фото товарів.

Наверх