Сучасні технології в агро-мото бізнесі, та випадки шахрайства

Погодьтеся, в 2019 році, коли сучасні технології розвиваються настільки стрімко, що часом за ними досить складно встежити. І нерозумно було б не задіяти цікаві напрацювання в сфері сільського господарства. На щастя, їх активно застосовують і сьогодні ми розповімо вам як саме.

Сільське господарство і сучасні технології

ОПТИЧНІ СЕНСОРИ

Такий контроль дозволяє відразу відстежити наявність бур'янів або рослин із захворюваннями. Як тільки система визначить опастность, в роботу відразу включаться окремі форсунки. За ефективністю це схоже на те, як би хтось обробляв ділянку з ручним або обприскувачем на мінітрактор. Тільки ще грунт залишається неушкодженою.

ДАТЧИКИ ВОЛОГОСТІ

А подібними системами часто оснащується мінітактори. Як правило, вони визначають глибину культивації, в результаті чого при обробці грунту вдається досягти максимально ефективного результату.

СЕНСОРИ

Ну дуже корисна технологія, що дозволяє відстежувати якість зібраного врожаю. Наприклад, кількість цукру в коренеплодах буряка, вміст протеїну в пшениці і т.д. Це дозволяє сортувати продукцію ще на етапі її збору, що надалі позитивно відбивається на процесі зберігання і оптимізації збуту. Як результат - підвищення економічної складової сільського господарства в цілому і поліпшення якісної характеристики продуктів.

Насправді, датчиків подібного плану вже безліч і у всіх їх є одна глобальна мета - підвищити продуктивність сільського господарства, знизити часові, силові і технічні витрати, отримавши в результаті висококласну продукцію.

СЕЗОННІ ШАХРАЇ У СПРАВІ АБО ЯК НЕ ПОПАСТИСЯ НА УДОЧКУ

З настанням нового сезону активізувалися і шахраї, пропонуючи купити минитрактора і іншу сільгосптехніку за дуже низькими цінами. Звичайно ж, сумнівного качестваа. І сьогодні ми розповімо вам, як уникнути пастки.

Сезонні шахраї в справі або як не попастися на вудку?

ЯК ДІЮТЬ ШАХРАЇ?

Продають копії популярної техніки, зібрані незрозуміло де, б / у трактора і техніку, провезені нелегально машини. Перевірити такі магазини досить складно і багато покупців дізнаються про шахрайство тільки після того, як вже вплуталися в авантюру і придбали неблагонадійний мінітрактор.
До речі, перевірити складно, але можна. Наприклад, ви можете зателефонувати безпосередньо виробнику і попросити дати вам офіційний список дилерів в Україні. Відповідно, якщо магазину немає там, то купувати техніку в ньому не рекомендується.

Що Вас має насторожити?

Надмірно низька вартість товару, тоді як у конкурентів вона вище на кілька тисяч гривень. Присутність на сайті магазина кнопки з поверненням товару. Це робиться в основному для стимуляції довіри і покупця.

Безпечно радимо купувати мототехніку в цьому інтернет-магазинах, а саме купити Джинму трактор.

Технічна безграмотність менеджера магазина. Задайте каверзні питання і подивіться як співробітник відповість на них. Як правило, шахраї погано розбираються в особливостях роботи тракторів і в цілому - фермерських потребах.
Ми від щирого серця вам бажаємо не потрапляти на вудку шахраїв і купувати техніку тільки в надійних місцях.

Наверх